Silvestrovské graffiti / New Year's Eve GraffitiPre posledný deň v roku som sa rozhodla pre farebné, trblietavé a veselé nechty. Presne také, čo mi pôjdú k teplákom... Keďže som sa zase raz rozhodla stráviť Silvestra doma v rodinnom kruhu. To znamená ja, mama, tato a brácho, pes a papagáj. Po pravde vôbec mi to nevadí, doma mi je dobre. Späť k nechtom. Na poslednej fotke vidíte, čo držím... Transferová fólia. Už raz som sem dávala príspevok, ako si ofóliovať nechty a tú istú techniku som použila aj teraz. Ako podklad som si nalakovala strieborný lak a naniesla som lepidlo na umelé mihalnice. Miesto pritláčania fólie na celý nehet, som sa rozhodla s ňouť tak ďubkať, aby som dosiahla "ošúchaný" efekt. Stále mi to pripomína veľa vrstev farby, ktoré sa postupne odlupujú. Urobila som to tak preto, lebo vzor na fólii je príliž veľký na moje malé nechty. Môj obľúbený kúsok je na ľavom prstenníku - veľký kus ružovej a žltej so zelenou a červenou. Celkovo ľavá ruka vyšla akosi lepše. Ale som s tým celým veľmi spokojná a ak vydržia, po novom roku ich aj trochu von vyvenčím. Napriek tomu, čo sa neodporúča - použiť nadlak som ho použila a dobre som urobila. Fólia sa jemnučko pokrčila a dodalo to ďalší rozmer tomu "ošúpaniu" :)

Na záver by som vám chcela poďakovať, že sem chodíte, čítate a komentujete. Prajem vám veselého Silvestra a potom aj všetko dobré do nového roku. Veľa nechtových nápadov!

Alica

Fot the last day of the year I decided for colorful, shiny and funky nails. They will match my sweatpants perfectly... Because I'm spending New Year's Eve at home again. That means me, mum, dad, brother, our dog and our parrot. Actually I have any problem with it, it's good to be home. Back to nails. On the last photo you can see, what I'm holding... Transfer foil. I have already a post, how to use foils for nail art. I did these nails with same technique. As a base I used silver polish and on top painted layer of lash glue. Instead of pressing foil on entire nail, I dabbed it to achieve distressed effect. It reminds me many layers of paint that are peeling off. I also did it like this because the pattern on this foil is rather big for my nails. My favorite piece is my ring finger on left hand - big piece of pink and yellow with green and red. The left hand actually looks better... But I like them all and if they will stay like this I will take them out :) Even they say not to use top coat, I did it, and it was a right decision. Foil get little bit wrinkly and it added new dimension to the distress :)


In the end, I would like to thank you for coming here, reading and commenting. I wish you to have nice New Year's Eve and all the best in new year. Many nail art ideas!Alica
7 komentárov :

 1. Krásné, nejdříve než jsem si přečetla článek, tak jsem myslela, že je to dělané lakama :) taky budu Silvestra trávit doma. Přeji jen to nejlepší do roku 2014

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem:) Veď aj doma je fajn... vonku je zima a nástrahy v podobe delobuchov...:D

   Odstrániť
 2. Cool technique to use foils like this! I definitely have to try it out sometime, I have about the exact same nail foil as you do but I haven't come around to using it yet :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak to je fakt moc pěkný !! Silvestr taky trávím doma. Mě to bujarý silvestrovský veselí ani nějak nic moc neříká. :)) Do Nového roku přeju vše nejlepší. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem:) Ja by som aj mala s kým ist von a tak... ale chce sa mi?:D Aj tebe všetko naj!

   Odstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...