Winter birdies

Vždy, keď si chcem na nechtoch rýchlo vytvoriť niečo efektné, siahnem po vodolepkách.

Winter birdies

Vždy, keď si chcem na nechtoch rýchlo vytvoriť niečo efektné, siahnem po vodolepkách.
Veľa ich mám od značky Nicole Diary, z ktorej som vám už ukázala jednu platničku a aj už spomínané vodolepky.

A keď som naposledy hľadala nejaký zimný motív, všimla, že tieto vodolepky s ružovo-zelenými vtáčikmi vyzerajú, akoby na nich snežilo :)


Every time when I want something fast and pretty on my nails I went for waterdecals. I have many from Nicole Diary. I've already shown you both stamping plate and also waterdecals from this brand.

And as I was rummaging through my stash to find some winter-y themed ones I found these with pink and green birdies and it looks like it's snowing on the background :)Nail art

Pod vodolepky si už klasicky a pre istotu lakujem biely základ (v tomto prípade Wild White Ways od Essence) a dobre, že som tak urobila aj v tento raz. Niektoré "obdĺžničky" boli totiž biele no niektoré aj priesvitné.


I always use white (or similar) nail polish under the waterdecals. This time it saved my manicure since some of the 'rectangles' are white and some transparent. The polish I used as my base is Wild White Ways from Essence.

Winter birdies

Winter birdies

Winter birdies

Zvyšné nechty som si nalakovala vrstvou čierneho Neo Noir od H&M, ktorý som pretrela "snežným" nadlakom s dlhokánskym názvom Snowflakes Are Kisses Sent From Heaven. Tento lak som si našla v minuloročnom adventnom kalendári od Essence.

Okrem bielych matných šesťuholníkov a nitiek obsahuje aj drobné iridiscentné glitríky, ktoré laku dodávajú ďalší rozmer. Ako keď sa čerstvo napadaný sneh ligoce na slnku :)


On the rest of my nails I used my black one coater Neo Noir from H&M and over the top I added snow flake top coat with oh-so-long name Snowflakes Are Kisses Sent From Heaven that I found in last year's advent calendar from Essence.

It has not only white matte hexagons and strands but also tiny iridescent glitter that give another dimension to this polish. It glimmers like fresh snow in the sunshine :)


Winter birdies

Winter birdies

Winter birdies

Čo poviete na dnešnú manikúru? Po čom siahate, keď chcete rýchlo a jednoducho peknú a zaujímavú manikúru? :)


What do you think about today's manicure? What is your go-to nail art item when you want something interesting but quick on your nails?
10 komentárov :

 1. Vodolepky taky ráda nosím a líbí se mi ten "sněhový" nadlak. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Škoda, že Essence už nerobí toľko efektových lakov, ako kedysi... :/ Odkiaľ najčastejšie kupuješ vodolepky?

   Odstrániť
 2. Nádherné vodolepky :O aj lak je pekný, u nás som ho nevidela :/ možno ešte príde.

  Lavandula Diary

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nicol Diary má veľmi veľa pekných vzorov vodolepiek, až je ťažké si vybrať :) Lak bol súčasťou minuloročného adventného kalendáru, takže sa len tak kúpiť nedá, no možno niekedy urobia podobný :)

   Odstrániť
 3. I don't use toppers a lot but this white looks really good in your nail art :)
  I recently started my own nail blog: http://nail-crazinesss.blogspot.com
  I invite and encourage you to observe and comment :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Glad you like it! I sometimes forget about this finish of polishes. I'm easily distracted by all the holo around me :D

   Odstrániť
 4. Vodolepky mám moc ráda, je to s nimi fakt rychlovka!
  Můj blog: Beauty by K. + soutěž o přírodní kosmetiku

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...