#31DC2013 Ďen devätnásty - galaxie / Day 19 - galaxies
Niektoré dni to ide jednoduchšie, iné dni tu idem vypľuť dušu. Hovorím o fotení mojich výtvorov. Napríklad minulý raz, keď som fotila polmesiačiky som foto len zmenšila a bolo. Dnes mi to trvalo dlhšie ako samotný nail art, retušovala som jak blázon! 

Teraz k nechtom. Mali by to byť pastelové galaxie. To čo mám teraz na nechtoch je pastelové, sú tam hviezdičky, je to trblietavé... takže misiu považujem za splnenú :D Včera som to nazvala hovienkom jednorožca :D Ako základ som použila nový darčekovaný Manhattan Style Proofed Green Chai. Už som mu tu venovala celý jeden príspevok. Potom som špongiou nacapkala žltú, fialovú a ružovú - Essence 95 Wanna Be Your Sunshine, Essence 86 A Lovely Secret a H&M Make Me Blush. Všetky sú nejak trblietavé, shimmerové... Cez to som dala vrstvu Essence 04 Space Queen, potom som namaľovala hviezdičky a bodky a prišla na rad ďalšia vrstva laku Maybelline 46, čo je môj obľúbený trblietavý nadlak. Toľko trbliču na nechtoch... Ach! Na to všetko vrstvu Essence BTGN a hotovo.

Sometimes it is easy sometimes I work my ass off. I am talkng about taking photos of my nails and editing. For example last time, when I was taking photos of half moon manicure, I just resized photos and done. Today it took so long, longer than nail art itself and I was retouching like crazy!

Now about nails. It should be pastel galaxy nail art. And what I have on my nails IS pastel, there are stars, it is sparkly... Mission accomplished :D Yesterday I called it unicorn poop :D As a base I used new gifted Manhattan Style Proofed Green Chai. I wrote a post about this one. Then with sponge I dabbed yellow, purple and pink . Essence 95 Wanna Be Your Sunshine, Essence 86 A Lovely Secret and H&M Make Me Blush. All of them are glittery, shimmery... Over that I painted coat of Essence 04 Space Queen, then I painted stars and dots and then another glitter coat of  Maybelline 46, which is my favorite glittery top coat.So many sparkles on my nails... Ahhh! Over that a coat of Essence BTGN and done. 


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...